Wersje językowe
Najczęściej zadawane pytania

Jak szukać konkretnego towaru?

Są dwa sposoby szukania: pierwszym sposobem jest wpisanie nazwy konkretnego towaru w wyszukiwarce, znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu; drugi sposób to szukanie poprzez kategorie oraz nawigowanie po stronie.

Gdzie wpisać kod/kupon rabatowy?

Kod rabatowy należy wpisać podczas składania zamówienia w koszyku. Aby to zrobić należy zaznaczyć pole „Mam kupon rabatowy” widoczne nad podsumowaniem kosztów, następnie wpisać kod w widocznym polu i kliknąć ‚użyj’.

Czy muszę posiadać konto aby dokonać zakupu?

Aby złożyć zamówienia nie trzeba posiadać konta w naszym sklepie, jednak jego posiadanie daje dodatkowe przywileje takie jak m.in. podgląd statusu realizacji zamówień i historii zakupów, brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach, czy możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych.

W jaki sposób mogę zapłacić za zakupiony towar?

Do dyspozycji jest kilka form płatności:

  • przelew internetowy - błyskawiczna wpłata zaraz po złożeniu zamówienia. Po wybraniu swojego banku nastąpi przekierowanie na jego stronę, gdzie po zalogowaniu się może dokonać wpłaty.
  • płatność przy odbiorze (za pobraniem) - zapłata za zakupiony produkt, po uprzednim pokwitowaniu, odbiera upoważniony pracownik firmy kurierskiej.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury?

Istnieje możliwość wystawienia faktury, w trakcie składania zamówienia należy we właściwym miejcu podać nazwę firmy oraz NIP.

Jak sprawdzić stan realizacji zamówienia?

Stan realizacji można w dowolnym momencie sprawdzić w zakładce „Moje konto". Znajdziesz tam wszelkie informacje dotyczące szczegółów Twojego zamówienia.

Czy zakupiony towar można odebrać osobiście?

Nie ma takiej możliwości.

Jak wygląda proces składania zamówienia na większe ilości produktów?

Zamówienia na większe ilości produktów obsługiwane są przez osobny dział. W celu złożenia zamówienia wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi zapraszamy do wypełnienia wypełnienia formularza kontaktowego lub skontaktowania się z nami telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl